سـرويـس‌هـاى خـدمـاتـى
- مرجع عناوين سايت ها
در اين سرويس در مورد تمامى سايتها در طبقه بندى هاى مختلف اطلاعاتى را ميتوانيـد كسب نماييد و يا سايت خود را در آن معرفى كنيد تا همگان از سايت شما با خبر شوند و سايت شما دسته بندى هاى خاص خود قرار گيرد.
 
- ايكس بازار
اين سرويس مانند يك بازار بزرگ و جامع است با اين تفاوت كه فروشگاهها در آن محدود به مكان فيزيك نمي باشد. مشتريان مغازه ها در هر وقت و از هركجاى جهان امكان ورود به مغازه يا مغازه ها و پاساژهاى مورد نظر خود را داشته و بدون محدوديت گشت و گذارى در آن انداخته و به راحتى وارد معامله شده و خريد خود را انجام خواهند داد. در ايكس بازار برگزارى مناقصه، مزايده و يا امكان تك فروشى و كلي فروشى هم براى متقاضيان خاص آن خواهد بود با اين حسن كه ديگر احتياج به زمان گذارى و تحمل هزينه هاى گزاف نباشد.
 
- بازار بزرگ تهران
بازار بزرگ تهران با همه مغازه ها، همه كالاها و محصولات با همه قيمتها و شماره تماسها براى خريد از راه دور و آسان
 
- سايت ركوردها
در اين سرويس مانند كتاب ركوردهاى گينس شما مي توانيد از آخرين ركوردها با خبر شويد و يا اگر اطلاعاتى داريد ارسال نماييـد تا پس از بررسى صحت ركورد در سايت درج گردد .
 
- بازار بزرگ كامپيوتر
در اين بازار بدون داشتن محدوديت ميتوان به خريد و فروش كالاهاى رايانه اى و قطعات تخصصى كامپيوتر اشتغال داشت و بورس ويژه اى براى بازار كامپيوتر ايجاد شده است .
 
- كتاب يك ( راهنماى مشاغل )
اين سرويس شامل اطلاعات : نام ، تلفن ، آدرس ، ايميل ، سايت مربوط به همه بنگاههاى اقتصادى و مشاغل مختلف در طبقه بندى ويژه خود ثبـت و براى استفاده عموم آماده ميگردد .
 
- راهنماى ايميل 118
اين سرويس به همه هموطنان عزيز اين امكان را خواهد داد كه بتوانند ايميل خود را به دلخواه با نام خود بصورت كاملاً رايگان ثبت نمايند تا هركس دنبال آدرس ايميل باشد سريعاً و بدون محدوديت به ايميل شخص مورد نظر برسند كه البته قابليت تغيير در هر زمان ميسر مي باشد .
 
- راهنماى تلفن 118
اين سرويس به همه هموطنان عزيز اين امكان را خواهد داد كه بتوانند تلفن و آدرس و ايميل خود را به دلخواه با نام خود بدهند تا هركس دنبال اين اطلاعات بود سريعاً و بدون محدوديت به اطلاعات ايشان برسند با اين توانايى كه اگر هركدام از اطلاعات عوض شد سريعاً قادر به تغيير آن باشند .
 
- راهنماى نيازمنديها ( راهنماى كالا و خدمات )
اين سرويس امكان تبليغات را براى مشاغل و حرف مختلف و يا اشخاص متقاضى براى معرفى كالا و يا هر تبليغى را ايجاد ميكند با اين حسن كه ديگر مانند جرايد كثير الانتشار محدوديت زمانى آن به يك روز نبوده و مبلغ آن نيز بسيار پايين تر بوده و مخاطبين آن نيز وسيعتر خواهد بود .
 
- دانشگاهها و مراكز علمى و پژوهشى
در اين سرويس دانشگاهها و مراكز علمى و پژوهشى قادر به معرفى خود بوده و اعضاى هيئت علمى رزومه خود را در آن ارائه نمايند و مراكز علمى ديگر از ظرفيتهاى موجود اساتيد، علماء، دانشمندان، مربيان و كارشناسان محترم آگاه شده و امكان تبادل ظرفيتهاى علمى ايجاد خواهد شد .
 
- تازه هاى علم
اين سرويس به دوستداران علم امكان ثبت اكتشافات و اختراعات و نتايج تحقيقات علمى و اخبار و تازه ها در مورد مسائل علمى كشور و جهان را داده و در شاخه‌هاى مختلف علوم ارائه سرويس مي نمايد .
 
- تازه هاى كتاب
اين سامانه يك سايت فروشگاهى كتاب و تازه هاى كتاب در همه رشته ها را شامل مي شود و مى توان هر كتاب موجود در بازار را از اين سايت خريدارى نمود.
 
- سرويس وب خودرو
اين خبرگزارى در نوع خود در دنيا بى نظير است و يكى از آزادترين خبرگزارى هاى جهان ميباشد و هركس از هركجاى دنيا خبرنگار آن است و اخبار خود را با نام خود در آن ثبت كرده و به سمع و نظر مردم خواهد رساند .
 
- صرافى الكترونيكى وب ارز
اين صرافى براى اولين بار ارائه شده است و در اين فضا امكان خريد و فروش ارز به صورت مجازي و تحويل و پرداخت به صورت حضوري را فراهم مي نمايد.
 
- مؤسسه بين المللى توريسم پزشكى
توريسم پزشكي در راستاي جذب بيماران از كشور هاي همجوار ايران (بيش از 20 كشور) كه به زبان هاي مختلف برگردان شده است و با بهترين پزشكان و بيمارستان هاي داخل كشور در ارتباط مي باشد.
 
- خبرگزارى ما
اين خبرگزارى در نوع خود در دنيا بى نظير است و يكى از آزادترين خبرگزارى هاى جهان ميباشد و هركس از هركجاى دنيا خبرنگار آن است و اخبار خود را با نام خود در آن ثبت كرده و به سمع و نظر مردم خواهد رساند .
 
- نورالقرآن المجيد
اين سايت مربوط به مؤسسه نور القرآن المجيد بوده و آموزش حفظ و تجويد و تفسير و اعجاز و ... در مورد قرآن مجيد در اختيار هموطنان عزيز قرار داده شده است و كاملترين امكانات را براى علاقمندان ايجاد نموده است .
 
- مشاور همراه
اين سرويس به متقاضيان محترم در جهات مختلف زندگى مشاوره و امكان دريافت نظرات مشاورين مجرب را فراهم خواهد نمود .
 
- سرويس پرداخت ايميلى « اميپ »
اين سرويس جهت پرداخت الكترونيكي از طريق ايميل راه اندازي گريده است.
 
- سايت جامع رزرواسيون
در اين سايت شما مى توانيد تمامى امور مربوط به رزرو را به سهولت و با حق انتخاب از بهترين ها را براى خود داشته باشيد و از راه دور با تعيين وقت قبلى سر موعد بدون اتلاف وقت به خواسته خود برسيد ، از مواردى كه در اين سايت براى رزرو پيش بينى شده است : 1- دريافت نوبت معاينه از پزشكان حاذق و مشهور 2- دريافت نوبت مشاوره از وكلاى خبره 3- رزرو اتاق در هتلها و مهمانسراها 4- سفارش غذا يا رزرو ميز در رستورانها 5- خريد و رزرو بليط سينما تئاتر فرهنگ سرا 6- خريد بليط مكانهاى ورزشى و تفريحى 7- خريد بليط از ترمينالهاى مسافربرى 8- رزرو بليط در آژانس‌هاى هوايى: مسافرتهاى شخصى و تورهاى مسافرتى
 
- آموزشگاه كنكور
در اين آموزشگاه الكترونيكى داوطلبين محترم كنكورسراسري و در مقاطع كاردانى به كارشناسى و كارشناسى به كارشناسى ارشد و دكتري در رشته هاى مختلف در كلاسها ثبت نام و يا در آزمونهاى دوره اى آن شركت نمايند و يا از امكانات و سرويسهاى مختلف مربوطه استفاده كرده و بطور حرفه اى براى كنكور آماده شده و با اين حسن كه ديگر محدوديت زمانى و مكانى براى استفاده از كلاسها را نداشته و آزمون هاى آنرا به راحتى و با آماربندى هاى مختلف خود را ارزيابى مناسب نموده و بطور دقيق اتقاء سطح علمى خود را پيگيرى نمود تا براى كنكور بهترين آماده سازى را داشته باشيد .
 
- انتخاب رشته كنكور سراسرى
اين سرويس براى كنكوريهاى عزيز امكان انتخاب رشته دقيق همان سال را ايجاد خواهد نمود . ( اين سرويس سالهاى متمادى براى كنكوريهاى عزيز بركات فراوانى داشته و مؤسساتى چون آيندگان و ... از آن بهره هاى مناسبى جهت مشاوره صحيح براى انتخاب رشته در كنكور سراسرى را داشته است )
 
- آموزش فنون
در اين سرويس فنون مختلفى در سطوح مبتدى ، متوسط ، پيشرفته ، آموزش داده شده و متقاضيان كارآموز ميتوانند براى تسلط به حرف مختلف خود را آماده استخدام سازند .
 
- مؤسسه آموزشى « ايران آموزش »
در مؤسسه آمورشى « ايران آموزش » شما مى توانيد با شركت در كلاسهاى آموزش حرفه‌اى براى برنامه هاى نرم افزارى در رشته هاى مختلف و همچنين در كلاسهاى تقويتى دوره هاى ابتدايى و راهنمايى و دبيرستان شركت نماييد و همچنين براى بالا بردن سطح علمى فرزندان عزيزمان براى آمادگى شركت در آزمونهاى تيزهوشان و المپيادها از خدمات اين سايت در سطح حرفه‌اى استفاده كنيد .
 
- بزرگترين مركز خدمات آزمونى « ايران آزمون »
اين سرويس خدماتى را براى معلمين و استادها ايجاد مينمايد تا با تعريف آزمون هاى تخصصى و عمومى با يارى گرفتن از آرشيو سؤالات و برعكس با كمك به آرشيو محلى براى پيشبرد سطح علمى كشور بوجود آمده تا همگان از مزاياى آن بهره ببرند. بى شك اين بزرگترين مركز آزمونى خواهد بود .
 
- سامانه پزشك يار
اين سرويس قادر است مشاوره پزشكى شما را به عهده گرفته و احتمالات امراض شما را به ترتيب اولويت احتمال ابتلاء ليست كرده و متخصصان و جراخان معتبر را به شما در هر شاخه معرفى نمايد .
 
- سامانه وكيل يار
اين سرويس قادر است مشاوره وكالتى شما را به عهده گرفته و دقيقاً راه حل و اظهارنامه و يا دادنامه مربوط به شما را تنظيم و آماده ارائه به دادگاه را تحويل دهد و وكلاي حرفه‌اى را به شما معرفى نمايد .
 
- گالرى عكس
در اين سرويس بدون محدوديت هر شخصى ميتواند عكسهاى مورد نظر خود را در گروه خاص و دلخواه خود را براى بينندگان بار گزارى نمايد .
 
- تالار گفتمان آزاد
اين سرويس در شاخه هاى مختلف و دلخواه شما تالارى براى گفتمان آزاد ايجاد خواهد نمود تا هركس وارد آن تالار شود از همه ايده ها ونظرات آگاه گرديده و نظرات خود را نيز ابلاغ نمايد و بحث ها همه در آن ثبت گرديده و فرد خواهد توانست در هر فرصت مناسب به تالار برگردد و ادامه بحث را در پيش بگيرد و نظرات جديد را كه در اين دو فاصله ثبت گرديده را ببيند و بحث خود را ادامه دهد .
 
- خانه هنر
اين سرويس براى علاقمندان فراوان هنر خدماتى چون معرفى تازه هاى هنر و امكان دانلود صوت و تصوير و يا تبليغات را خواهد داشت و يك بانك اطلاعاتى مناسبى در شاخه هاى مختلف هنر خواهد بود .