محصولات و سامانه‌هاى نرم‌افـزارى كاربردى و تخصصى
- سامانه مديريت منابع سازمانى (ERP)
سامانه برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) سامانه کاملی است که کلیه بخش ها ، امور ، فرآیندها و نیازهای سازمان یا نهاد را بصورت یک سیستم یکپارچه درآورده و مدیریت و برنامه ریزی یکپارچه کلیه قسمتها را فراهم می آورد. مزایای سامانه : - یکپارچه سازی کلیه بخش ها ، قسمت ها و منابع سازمان - یکپارچه سازی فرآیندهای مدیریتی و پرسنلی - افزایش بسیار زیاد کارایی و بازدهی قسمتهای مختلف سازمان - افزایش شفافیت فرآیند ها و جریانات اجرایی نزد مشتری - افزایش سهم کاری سازمان یا نهاد در بازار بخاطر افزایش بسیار زیاد کارایی - مدیریت یکپارچه کلیه منابع سازمان اعم از منابع مالی، منابع انسانی و منابع ساخت و... - كاهش شدید هزینه‌های حمل و نقل و نگهداری منابع - کاهش شدید هزینه های نگهداری و ارتقاء تجهیزات - کاهش هزینه های تولید ، سفارش ، اجرا و فروش - حذف کاغذ از چرخه فرآیندها و افزایش سرعت عملکرد بخش های مختلف - افزایش گردش مالی مشتریان و بازدهی بالاتر تجاری و افزایش تعداد مشتریان - انعطاف پذیری بسیار بالا در ارتقای سیستم نرم افزاری سازمان با هزینه های بسیار پایین - کنترل اطلاعاتی، انبارداری ، حسابداری ، نیروی انسانی و توزیع
 
- سامانه جامع اوتوماسیون دانشگاه « ابر دانشگاه »
ين سامانه جامعترين نرم افزار دانشگاهى است كه تمام انواع دانشگاهها را اعم از سراسرى ، آزاد ، غيرانتفاعى ، غيرحضورى ، نظامى ، حوزوى ، بين المللى ، دوره‌اى و ... را همزمان با تنوع در دوره و قوانين و روشها و مقاطع و ، خلاصه در همه جهات قابلت پوشش تنوعى را داشته و بيش از 1700 نوع گزارش و آمار گوناگون را ارائه كند كه بعضى از كارهاى نادرى كه اغلب غيرقابل انجام مينمايد را براحتى پوشش ميدهد.
 
- سامانه جامع ثبت نام و انتخاب واحد اينترنتى دانشگاهها
اين سامانه وب بيس بوده و مكمل سامانه ابر دانشگاه بوده و امكان ثبت نام و انتخاب واحد و پرداخت الكترونيكى و نامه نگارى و ... مربوط به دانشجو و استاد و آموزش را پوشش ميدهد .
 
- سامانه جامع برگزارى آزمون و پذيرش دانشجو
( سيمولاتور كنكور سراسرى ) سامانه هاى پرقدرت و بسيار پيچيده پذيرش دانشجو براى بعضى دانشگاههاى كشور كه از سازمان سنجش پذيرش دانشجو نداشته و مستقلاً آزمون برگزار نموده و نرماليزاسيون و تعيين سطح علمي كرده و انتخاب رشته نموده و پذيرش دانشجو دارند و يا مؤسسات و آموزشگاههايى كه سرويسهاى كنكورى ميدهند و آزمونهاى رقابتى دارند از اين سامانه مى توانند براى خود ابزارى مانند سازمان سنجش را راه اندازى نمايند و استفاده كنند.
 
- سامانه جامع هيئت علمى
ين سامانه تنها سامانه جامع مربوط به امور مالى و محاسبه حق التدريس هاى هيئت علمى دانشگاههاى كشور ميباشد در اين سامانه از تمامى قوانين پيچيده مربوط به حق التدريس هيئت علمى ها كه بخاطر گستردگى قوانين و مطالب و همچنين پيچيدگى فراوان آن به جز 3 دانشگاه كشور توانايى عمل با استاندارد موجود در اين قوانين را نداشته و بجاى آن هر دانشگاهى از يك فرمول ساده تر مصوب خود استفاده مى‌كند كه در بسيارى از موارد حق و حقوق اساتيد عزيزمان تضييع مى‌شود لهذا اين سامانه جامعيت و گستردگى همه قوانين مربوطه وزارت علوم را شامل گرديده و از طرفى ديگر كار را براى كاربرانش آسان نموده و با همه جزئيات سامانه حق التدريس استاد را محاسبه و تحويل مى‌دهد و اين سامانه در نوع خود واقعاً بى‌نظير است .
 
- سامانه جامع امور پژوهشى
اين سامانه معاونت آموزشى دانشگاه را براى امور پژوهشى با استاندارد وزارت علوم ، مكانيزه نموده و اطلاعات ذيقيمتى را ثبت خواهد نمود و براى ارتقاء پايه علمى اعضاء هيئت علمى استفاده خواهد شد .
 
- سامانه جامع ارزشيابى نحوه تدريس اساتيد
بررسی و ارتقاء کیفیت و توان آموزشی اعضاء هیئت علمی دانشگاه به معنی بهبود کیفیت برنامه ها، رسیدن به خط مشی ها و انجام اقدامات بهتر آموزشی است و رسیدن به آن هدفی مهم می باشد. ارزشیابی اساتید به عنوان ابزاری برای کمک در تصمیم گیری و تعیین خط مشی صحیح تدریس به خصوص در سطح دانشگاهی ضروری است. مهمترین هدف ارزشیابی کمک به اساتید درجهت اصلاح و بهبود روش و در نهایت ارتقاء تعلیم است. مهمترین رکن بقاء و کیفیت یک دانشگاه اساتید آن هستند و پیچیده ترین ارزشیابی هم ارزشیابی اساتید است. متداولترین ارزشیابی فعالیتها و ویژگی ها ی استادان، ارزشیابی بوسیله دانشجویان می باشد. البته روشهای دیگری نیز برای ارزشیابی اساتید وجود دارد که عبارت از ارزشیابی بوسیله مدیران و همکاران از طریق مشاهدات منظم از نحوه اموزش، ارزشیابی استاد از خود (روش قراردادی با استفاده از مقدار یادگیری دانشجویان)، روش آزمون های عملکردی توسط دانشجویان، استاد مشاور دانشجو، کارکنان و ... می باشد، که هرکدام ازاین روشها مزایا و معایب خود را دارد. مسلماٌ در مراکز آموزشی بزرگ وحتی متوسط و کوچک، ارزشیابی به صورت دستی و پردازش اطلاعات و بررسی این نتایج کاری وقت گیر، خطاپذیر، خسته کننده و پرهزینه می باشد. لذا بهترین گزینه استفاده از ارزشیابی الکترونیکی (تحت وب) می باشد که افراد بدون محدودیت مکانی و در بازه ی تعریف شده زمانی بتوانند فرمهای ارزشیابی را تکمیل نمایند.
 
- پورتال و نرم افزار كانديدا
( پورتال تخصصی ایجاد و مدیریت وب سایت ستاد اينترنتى کاندیداهای انتخاباتی ) اين سامانه پرقدرت هر كانديداى محترم انتخاباتى را ظرف يك روز صاحب يك سايت پرقدرت براى تبليغات و نظرسنجى و امور ديگر مربوط به انتخابات را فراهم ميسازد .
 
- سامانه جمع‌آوری حسابهای مانده « اِميپ »
سامانه اى براى جمع آورى مانده حساب از بدهكاران بدون نياز به مراجعه حضورى و بصورت ارسال ايميل به بدهكاران و پرداخت بدهكاران بصورت جواب به ايميل.
 
- پورتال سايت نشريه و خبرگزارى
اين پورتال به سايت نشريه ها و خبرگزاري ها اين امكان را ميدهد كه بتوانند از اين سامانه جهت مديريت سايت خود و درج مطالب و اخبار و همچنين مديريت نظرات مردم و نعامل با مردم و مديريت تبليغات در سايت خود را بدست گيرند. مزيت اين سايت در سرعت بسيار بالا و مديريت گسترده تر و فلكسي با بودن آن است كه با پورتال هاى مشابه تفاوت بسيارى را دارد.
 
- سامانه جامع فروش ( فروشگاهها و مغازه ها )
اين سيستم اتوماسيون براى ورود و خروج و حسابدارى فروش و انبار كالا در يك فروشگاه را بر عهده دارد ، با اين سامانه همه امور يك فروشگاه فارخ از نوع فروش و نوع محصول آن ، قابل پيگيرى و بهره بردارى است.
 
- سامانه جامع انتشارات
اتوماسيون جامع انتشاراتى ها همراه با كنترل OnLine انبارها و موجودى كتب و كار بادستگاه باركد خوان و كنترل چاپ و خريد و فروش و ضايعات و لنتقال و حواله و هدايا و امور مالى و بسيارى از مسائل ديگر را شامل ميشود .
 
- سامانه جامع دبيرخانه Paper Less
اين سامانه اتوماسيون ادارى را همراه پاراف نامه بصورت الكترونيكى با قلم ديجيتالى را انجام ميدهد .
 
- سامانه دفتر انديكاتور و دبيرخانه سريع
ين سامانه كليه امور دفتر و انديكاتورى دبيرخانه را همراه پيگيرى و رصد نامه را انجام ميدهد .
 
- سامانه جامع حسابدارى
سامانه جامع حسابدارى مدرن بدون محدوديت در ايجاد طبقه بندى و يك سيستم بسيار قدرتمند و اتومات در حسابدارى فقط دخالت كاربر در ورود سند بوده و مابقى خودكار انجام ميگيرد .
 
- سامانه كنترل چـك
ين سامانه كليه امور مربوطه به چك و صدور با چاپگر چك را انجام ميدهد .
 
- سامانه جامع كتابخانه
اين سامانه قدرت بى نظيرى در اتوماسيون كتابخانه دارد كه از اينترنت نيز قابليت جستجو در جهات مختلف را براى مشتريان كتابخانه فراهم ميسازد
 
- سامانه جامع داروخانه
كليه امور داروخانه و ورود و خروج دارو و مسائل مالى و كمبودها و فساد دارو و مسائل ديگر را پوشش ميدهد
 
- سامانه جامع انباردارى
اين سامانه امور انباردارى و حوالجات و گردش انبار و سامانه OnLine ارتباط شعب و ... را دارا ميباشد .
 
- سامانه ارز و طلا
با اين سامانه مغازه دارن و شركت ها و فروشگاهها و صرافى ها همه با اين سيستم تمامى امور نرخها و خريد فروشها و اخبار را دريافت ميكنند در ضمن كليه امور حسابدارى و خريد و فروش و ... را اتوماسيون ميكنند.
 
- سامانه جامع مطب
اين سامانه ابزارى مناسب براى اطباء عزيز و كلينيك هاى مختلف پزشكى براى ايجاد و كنترل پرونده هاى پزشكى و امور جانبى ديگر ايجاد خواهد نمود
 
- سامانه جامع تداخل دارويى
مفتخر است اعلام دارد اين شركت براى اولين بار سامانه اى براى تداخل دارويى ارائه نموده است اين سامانه مشكلات عديده اى كه حتي منجر به فوت بيماران عزيز است را جلوگيرى مي نمايد در دنيا 3 كشور داراري چنين سامانه اى بودند كه بحمدلله با اين سامانه ما چهارمين كشور دارى چنين سيستم مهمى مى باشيم
 
- نرم‌افزار سکه‌های دوران هخامنشی ، سلوکی و الیمایی
نرم‌افزار سکه‌های دوران هخامنشی ، سلوکی و الیمایی
از مجموعه نرم‌افزارهاى اطلس جامع باستان شناسى ايران
 
- نرم‌افزار سکه‌های دوران اشکانی
نرم‌افزار سکه‌های دوران اشکانی
از مجموعه نرم‌افزارهاى اطلس جامع باستان شناسى ايران
 
- نرم‌افزار سکه‌های دوران ساسانی
نرم‌افزار سکه‌های دوران ساسانی
از مجموعه نرم‌افزارهاى اطلس جامع باستان شناسى ايران
 
- نرم‌افزار سکه‌های دوران اموی و عباسی
نرم‌افزار سکه‌های دوران اموی و عباسی
از مجموعه نرم‌افزارهاى اطلس جامع باستان شناسى ايران
 
- نرم‌افزار سکه‌های دوران گاوباریان ، اسپهبدان و آل بویه
نرم‌افزار سکه‌های دوران گاوباریان ، اسپهبدان و آل بویه
از مجموعه نرم‌افزارهاى اطلس جامع باستان شناسى ايران
 
- نرم افزار سکه‌های حکومت های محلی دوران اسلامی
نرم افزار سکه‌های حکومت های محلی دوران اسلامی
از مجموعه نرم‌افزارهاى اطلس جامع باستان شناسى ايران
 
- نرم افزار سکه‌های حکومت‌های مركزى قرون ميانه
نرم افزار سکه‌های حکومت‌های مركزى قرون ميانه
از مجموعه نرم‌افزارهاى اطلس جامع باستان شناسى ايران
 
- نرم افزار سکه‌های دوران ایلخانی
نرم افزار سکه‌های دوران ایلخانی
از مجموعه نرم‌افزارهاى اطلس جامع باستان شناسى ايران
 
- نرم افزار سکه‌های دوران صفویان
نرم افزار سکه‌های دوران صفویان
از مجموعه نرم‌افزارهاى اطلس جامع باستان شناسى ايران
 
- نرم افزار سکه‌های دوران افشاریه و زندیه
نرم افزار سکه‌های دوران افشاریه و زندیه
از مجموعه نرم‌افزارهاى اطلس جامع باستان شناسى ايران
 
- نرم افزار سکه‌های دوران قاجار و پهلوی
نرم افزار سکه‌های دوران قاجار و پهلوی
از مجموعه نرم‌افزارهاى اطلس جامع باستان شناسى ايران
 
- نرم افزار سکه‌های دوران تاریخی ( از آغاز تا قبل از اسلام )
نرم افزار سکه‌های دوران تاریخی ( از آغاز تا قبل از اسلام )
از مجموعه نرم‌افزارهاى اطلس جامع باستان شناسى ايران
 
- نرم افزار سکه‌های دوران اسلامی ( از آغاز اسلام تا پهلوى )
نرم افزار سکه‌های دوران اسلامی ( از آغاز اسلام تا پهلوى )
از مجموعه نرم‌افزارهاى اطلس جامع باستان شناسى ايران
 
- نرم افزار سکه‌های باستانی ایران از آغاز تا پهلوی
نرم افزار سکه‌های باستانی ایران از آغاز تا پهلوی
از مجموعه نرم‌افزارهاى اطلس جامع باستان شناسى ايران